facebook
menu

zakázková výroba sportovních dresů

výroba dresů, hokejové dresy, fotbalové dresy, cyklodresy

O nás

30 let zkušeností s výrobou sportovních dresů

Se značkou White Bear se můžete střetávat již od roku 1993, máme tedy 30 let zkušeností s výrobou sportovních dresů – hlavně hokejových - a hokejové výstroje. Naší hlavní prioritou je zakázková výroba sportovních dresů, ale i nadále se věnujeme výrobě hokejových nákrčníků, podvazků, šlí, návleků na kalhoty, štulpen a dalších výrobků pro lední hokej. Naší nabídku jsme postupem času rozšířili o další sporty, jako jsou fotbal, cyklistika, florbal, basketbal, volejbal a motokros. Od minulého roku jsme rozšířili výrobu ještě o šály, čepice, ručníky a koberečky s potiskem

Pro výrobu všech našich výrobků používáme jen ty nejkvalitnější materiály a výsledkem naší mnohaleté zkušenosti s výrobou, jsou nulové reklamace a mnoho spokojených zákazníků. Maximálně jsme zjednodušili a zrychlili proces od objednání po expedici výrobků. Běžný postup je takový, že výrobní lhůta od odsouhlasení předloh přes internet ( veškerá komunikace je vedená přes e-mail ) až po expedici není delší než 15 pracovních dní, kromě období od 15.7. do 10.9., kdy je dodací lhůta cca 4 týdenní.

Vše směřujeme k jedinému cíli, aby objednání výrobků bylo přehledné, nebylo moc složité, ale zároveň, abyste měli všechny potřebné informace a hlavně, aby doba od výběru designu po dodání hotového výrobku byla co nejkratší.

Milan Sedlo, majitel firmy