facebook
menu

zakázková výroba sportovních dresů

výroba dresů, hokejové dresy, fotbalové dresy, cyklodresy

Informace k objednání dresů

Materiál dresů

Standard – zápasové dresy, materiál polyester, gramáž g/m2, potisk sublimační technologií, design dle individuálního přání (vlastní podklady ve formátu Corel Draw, PDF, JPG) ), nebo je možné si nechat udělat návrh od našeho grafického oddělení.

Profi – zápasové dresy na které je použit hrubší materiál vyznačující se nejvyšší kvalitou, která je na trhu. Materiál polyester, gramáž g/m2, potisk sublimační technologií, design dle individuálního přání (vlastní podklady ve formátu Corel Draw, PDF, JPG), nebo je možné si nechat udělat návrh od našeho grafického oddělení.

Tréninkové – dresy určené na trénink a rozlišení jednotlivých pětek týmu. Materiál polyester, gramáž g/m2, potisk sublimační technologií, jednobarevné varianty, včetně možnosti potisku (třeba logo sponzora týmu).

Viz. Vzory hokej, cyklo, fotbal a motokross.

 

Střih dresu

připravujeme

 

Barvy

barvyMohou být vybrány podle našeho vzorkovníku C 01 – C 46

Nebo mohou být mimo tento vzorkovník označeny v Pantone barevné stupnici.

Upozornění: nespoléhejte na to, co vidíte na svých monitorech, protože nejsou kalibrovány a barvy se mohou lišit monitor od monitoru. Proto je lepší označit barvu podle našeho vzorkovníku, nebo Pantone barev, popřípadě nám zaslat vzorek barvy na papíře a nebo textilu na naší adresu.

 

Font písma

Pro čísla a jmenovky je na výběr xxx různých fontu F001- Fxx, jmenovky i čísla mohou být jednobarevné, vícebarevné i rastrované, mohou být do oblouku nebo i zešikma. Jmenovky lze našívat a nebo je lze také zhotovit na suchý zip, takže se dají i lehce vyměňovat.

 

Velikosti dresů

Velikosti jsou uvedeny v tabulkách: HOKEJ | FOTBAL
velikost brankářských dresů se liší od hráčských vetší šířkou rukávů.

 

Objednávka:

Nabízené kombinace designu dresu, střihu a volba materiálu jsou téměř neomezené. Je mnoho možností  jak nalézt tu pravou variantu, která bude jedinečná a naplní Vaše očekávání. První impuls a ideu očekáváme od Vás. Výsledný návrh zpracujeme a společně odsouhlasíme.

Jakmile si odsouhlasíme výslednou variantu dresů (nejlépe přes email), můžete Vaše dresy očekávat do 14pracovních dnů. Zasíláme dobírkou přes Českou poštu (poštovné a balné 150,-kč), nebo si můžete hotové dresy vyzvednout osobně v sídle naší firmy.